Ondersteuning aansluiting per regio

Aansluiten? Kijk wie het aanspreekpunt is in uw regio.
Implementatieteams per regio

Elke regio heeft een eigen projectleider voor de aansluiting op Twiin. Hier vindt u de projectleider die verantwoordelijk is voor uw regio. Vragen kunt u ook sturen aan het projectteam via dvdexit@twiin.nl. Of maak direct online een afspraak voor aansluiting.

Maak een afspraak

Jan-Dennis de Graaff | 06-49075200 | j.degraaff@rijnmondnet.nl

  • Franciscus Gasthuis & Vlietland (SFG)
  • IJsselland Ziekenhuis
  • Albert Schweitzer Ziekenhuis
  • Spijkenisse Medisch Centrum
  • Maasstad Ziekenhuis
  • Rivas
  • Curamare
  • Curamare Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis
  • Erasmus MC
  • Ikazia

Leendert Nooitgedagt | 06-30647420 | leendert.nooitgedagt@gerrit-net.nl

  • UMCG
  • Treant
  • Medisch Centrum Leeuwarden (MCL)
  • Isala
  • Antonius Sneek
  • Wilhelmina Ziekenhuis
  • Ommelander Ziekenhuis Groep
  • Nij Smellinghe
  • Martini Ziekenhuis
  • Tjongerschans

Gijs Schilten | 06-29371076 | gijs.schilten@vzvz.nl

  • LUMC
  • Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein
  • Gelre Ziekenhuizen
  • St. Jansdal Ziekenhuis Harderwijk
  • Alrijne Zorggroep
  • Haaglanden Medisch Centrum
  • Bernhoven
  • Langeland
  • Jeroen Bosch Ziekenhuis (JBZ)
  • HagaZiekenhuis
  • Reinier de Graaf
  • Groene Hart Ziekenhuis
  • Spaarne Gasthuis
  • Elkerliek Ziekenhuis
  • Catharina Ziekenhuis
  • St. Anna Ziekenhuis
  • Máxima Medisch Centrum
  • Diagnostiek voor U
  • Deventer Ziekenhuis
  • Ziekenhuisgroep Twente (ZGT)
  • Saxenburgh Groep Röpcke-Zweers Ziekenhuis
  • Medisch Spectrum Twente (MST)
  • Slingeland Ziekenhuis
  • Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB Winterswijk)

Jolanda Reuvers | 06-20586556 | jolanda.reuvers@vzvz.nl

  • Ziekenhuis Gelderse Vallei
  • Rijnstate
  • Diakonessenhuis Utrecht
  • Meander Medisch Centrum

Stijn Vedder | 06-42084537 | s.vedder@luckt.nl

  • Zuyderland Medisch Centrum
  • MUMC
  • Maasziekenhuis Pantein
  • Maastro Clinic
  • St. Jans Gasthuis Weert
  • VieCuri
  • Laurentius Ziekenhuis

Onno Gabel | 06-47238224 | onno.gabel@vzvz.nl

  • UMC Utrecht
  • Rivierenland Tiel
  • Sint Maartenskliniek
  • Radboudumc
  • Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis (CWZ)

Steven Tooten | 06-53769360 | s.tooten@renwbr.nl

  • Elisabeth Tweesteden Ziekenhuis (ETZ)
  • Bravis Ziekenhuis
  • ZRTI
  • Instituut Verbeeten (BVI)
  • Amphia Ziekenhuis
  • ZorgSaam Ziekenhuis
  • Admiraal De Ruyter Ziekenhuis (ADRZ)

Walter de Haan | 06-12159360 | wdhaan@sigra.nl

  • Tergooiziekenhuizen
  • Ziekenhuis Amstelland
  • BovenIJ Ziekenhuis
  • Flevo Ziekenhuis
  • Het Nederlands Kanker Instituut Antoni van Leeuwenhoek (NKI-AVL)
  • OLVG
  • Amsterdam UMC

Rob Hoogervorst | 06-18534859 | r.hoogervorst@zorgring.nl

  • Rode Kruis Ziekenhuis
  • Zaans Medisch Centrum (ZMC)
  • Dijklander Ziekenhuis
  • Noordwest Ziekenhuisgroep